i
Legenda
1
Organizacja FN
2
Współorganizacja
3
Organizator zewnętrzny
4
Koncert poza siedzibą
Zobacz repertuar

Koncert symfoniczny

Orkiestra Filharmonii Narodowej
Tomasiewicz / Baráti

pt., 26.04, 19:30
sob., 27.04, 18:00

Więcej...

Moniuszko na Moniuszki

5 maja Filharmonia świętować będzie
200. rocznicę urodzin
Stanisława Moniuszki

Więcej...

Transmisje online

Najbliższa transmisja
prosto z Sali Koncertowej:

wtorek, 7 maja, 19:00

Więcej...

Garrick Ohlsson

Boston Symphony Chamber Players
Garrick Ohlsson - fortepian

wtorek, 14 maja, 19:00

Więcej...

Anna Hajduk

Pianistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu Jerzego Romaniuka. W 2014 roku studiowała w ramach stypendium na Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu.

Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych, m.in. zdobyła I nagrodę w kategorii fortepian solo i III nagrodę w kategorii duetów instrumentalnych w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego (marzec 2013), III nagrodę w I Międzynarodowym Konkursie im. Leopolda Godowskiego dla młodych wirtuozów w Warszawie (listopad 2013), II nagrodę w I Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku (2005), a dwa lata później w tym samym Konkursie uzyskała I nagrodę. Została również doceniona na polu kompozycji - otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim w Opolu w 2009 roku oraz wyróżnienie w kategorii koncertowej w Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym im. Franciszka Wesołowskiego w Łodzi w 2008 roku.

Brała udział w mistrzowskich kursach pianistycznych, szkoląc swój warsztat pod okiem wybitnych profesorów.

Prowadzi ożywioną działalność koncertową. Wystąpiła z recitalami m.in. w Łazienkach Królewskich w Warszawie, w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, w Warszawskim Towarzystwie Muzycznym, Kordegardzie oraz na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Współpracuje z Filharmonią Narodową. 

Jest stypendystką Prezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej. W 2012 roku została uhonorowana nagrodą Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej w dziedzinie kultury i twórczości artystycznej.

Koncerty
Pokaż minione koncerty
Filharmonia Narodowa
Pobierz aplikację
Prawa autorskie © 2016 Filharmonia Narodowa Realizacja: ActiveDesign