Spotkania z Muzyką online Filharmonia Narodowa

Spotkania z Muzyką online

Zapraszamy do współpracy placówki edukacyjne i kulturalne!

Każdego roku Filharmonia Narodowa realizuje poza swoją siedzibą ponad dwa tysiące koncertów, odwiedzając dzieci, młodzież i dorosłych słuchaczy w ich rodzinnych miejscowościach. Ta przygoda trwa już kilkadziesiąt lat.

Niestety, w obecnym czasie nie możemy docierać do Was – naszych wiernych Słuchaczy – z muzyką wykonywaną na żywo, dlatego postanowiliśmy odwiedzić Was wirtualnie!

Zapraszamy szkoły, przedszkola, ośrodki kultury oraz wszystkie miejsca, gdzie są ludzie ciekawi muzyki do współpracy w ramach cyklu „Spotkania z Muzyką on-line”.

Wiemy, że uczniowie spędzają przed ekranami bardzo dużo czasu, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza propozycja była dla Was przygodą i spotkaniem z niezwykłą sztuką, jaką jest muzyka.

Jak co roku, przygotowaliśmy dziesięć programów, każdy w dwóch wersjach - dla młodszych i starszych słuchaczy, które nagraliśmy, abyście mogli oglądać je na ekranach swoich komputerów i smartfonów w dowolnym miejscu, w którym przebywacie. Usłyszycie zarówno muzykę sprzed setek lat, jak i tę najnowszą, zarówno klasyczną, jak i rozrywkową. Wystąpią dla Was instrumentaliści, śpiewacy, ale też tancerze i aktor. Nie zabraknie oczywiście komentarzy naszych Prelegentów, które z pewnością będą stanowiły pomoc w odbiorze muzyki, jak to ma miejsce podczas naszych tradycyjnych spotkań.

Bądźmy razem w tym trudnym czasie, a kiedy tylko będzie to możliwe, z wielką radością powrócimy do Was!

Zachęcamy także do zapoznania się z ulotką.

CO OFERUJEMY?

OPCJA 1: cykl 10 koncertów on-line udostępnianych w okresie do czerwca 2021.

OPCJA 2: cykl 5 koncertów on-line udostępnianych w okresie do czerwca 2021.

Wybór jednej z powyższych opcji należy do Państwa, ostateczne ustalenia podejmujemy indywidualnie.

KOSZT

Koszt udostępnienia jednego koncertu (w dwóch wersjach) na okres jednego miesiąca: 123 zł brutto

Koszt całkowity (10 koncertów): 1.230 zł brutto

Koszt całkowity (5 koncertów): 615 zł brutto

Nie przewidujemy możliwości skrócenia okresu udostępniania jednego koncertu.

Powyższe koszty dotyczą udostępnienia koncertu podopiecznym jednej placówki. W przypadku udostępniania filmów w więcej niż jednej placówce, koszt należy pomnożyć przez ich liczbę.

UMOWA

Proponujemy podpisanie umowy obejmującej udostępnienie dziesięciu lub pięciu koncertów – w zależności od wybranej opcji. W przypadku zainteresowania z Państwa strony, szczegółowe informacje prześlemy w kolejnym mailu.

PŁATNOŚĆ

Każdorazowo po udostępnieniu kolejnego koncertu, będziecie Państwo otrzymywać elektroniczną fakturę, z terminem płatności wynoszącym 14 dni od daty otrzymania.

SPOSÓB I TERMIN UDOSTĘPNIANIA

Kilka dni przed rozpoczęciem każdego kolejnego miesiąca, przesyłamy link do strony internetowej z koncertami zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Link będzie aktywny do ostatniego dnia danego miesiąca.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu mailowego z osobą odpowiedzialną za koordynację realizacji cyklu: Monika Błaszczyk, mail: audycje@filharmonia.pl

Muzyka była… Muzyka jest… Muzyka będzie…

Materiały graficzne do pobrania