i
Legenda
1
Organizacja FN
2
Współorganizacja
3
Organizator zewnętrzny
4
Koncert poza siedzibą
Zobacz repertuar

Koncert symfoniczny

Orkiestra Filharmonii Narodowej
Rodek / Pernoo

pt., 22.03, 19:30
sob. 23.03, 18:00

Więcej...

Transmisje online

Najbliższa transmisja
prosto z Sali Koncertowej:

wtorek, 7 maja, 19:00

Więcej...

Koncert symfoniczny

Orkiestra Filharmonii Narodowej / Eiji Oue
Zapłatyński / Ohar-Sprawka / Lis / Kośmieja

pt., 29.03, 19:30
sob....

Artyści gościnni

Przejdź do * < A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z { L
*
<
A
B
Sergei Babayan
​Radek Baborák
​Emanuel Bączkowski
Krzysztof Bączyk
Janina Baechle
Alena Baeva
Dávid Báll
Emmanuel Balssa
Baltic Neopolis Orchestra
Adam Banaszak
Eduardo López Banzo
Eduardo López Banzo
Klaudiusz Baran
Justyna Baran
Anna Baran
Monika Baranowska
​Kristóf Baráti
Modestas Barkauskas
Dagmara Barna
Małgorzata Bartkowska
Rafał Bartmiński
Jadwiga Bartnik
​Yuri Bashmet
Anna Bator
Rolf Beck
Mauro Beggio
​Daniel Behle
Benjamin Beilman
Guerino Bellarosa
Jiří Bělohlávek
​Lauryna Bendžiūnaitė
Nicola Benedetti
Donald Bentvelsen
Ivar Berix
Anna Bernacka
Anna Bernacka
Tobias Berndt
Catalina Bertucci
Anna Besson
José-Luis Betancor
Magda Beucher
Yann Beuron
Mary Bevan
Arkadiusz Bialic
Szymon Białorucki
Tomasz Bielski
Tymoteusz Bies
VivaBiancaLuna Biffi
VivaBiancaLuna Biffi
BigBand Deutsche Oper Berlin
Maniucha Bikont
Burak Bilgili
Antoine Billet
BL!NDMAN [sax]
Hana Blažíková
Rafał Blechacz
Daniel Blendulf
BMF Piano Trio
Marta Boberska
Marta Boberska
​Samuel Boden
Olivier Boekhoorn
Irina Bogdanovich
Sebastian Boguszewski
Sebastian Boguszewski
Sebastian Boguszewski
Magdalena Bojanowicz
Katarzyna Bojaryn
Patrick Bolleire
Ivor Bolton
Katarzyna Boniecka
Nikolay Borchev
Andrzej Boreyko
Mercedes Borguńska
Łukasz Borowicz
Kinga Borowska
Michał Borowski
Joanna Boślak-Górniok
Joanna Boślak-Górniok
Boston Symphony Chamber Players
Girolamo Bottiglieri
​Jean Boucault
Lucile Boulanger
Marie Bournisien
Marek Bracha
Brass Federacja
​Ronald Brautigam
Michelle Breedt
Jarosław Bręk
Katarzyna Brochocka
Leszek Brodowski
Brot & Sterne
Boris Browcyn
Brú
Markus Brutscher
Michał Bryła
Budapesztańska Orkiestra Festiwalowa
Katarzyna Budnik-Gałązka
Teresa  Budzisz-Krzyżanowska 
Luca Bulgarelli
Kai Bumann
Paweł Burczyk
Cora Burggraaf
Jacek Bylica
Tomasz Błaszczak
Bolesław Błaszczyk
Mirosław Jacek Błaszczyk
Wojciech Błażejczyk
Małgorzata Błazik
C
D
Gaetano d'Espinosa
Michał Dąbrówka
Daniel Woźniak (tenor 1), Emil Zwoliński (tenor 2), Krzysztof Chalimoniuk (baryton), Andrzej Kozłowski (bas)
Christian Danowicz
Agnieszka Darkowska
Tomasz Daroch
Michał Daszkiewicz
Lindsay Davidson
Gareth Davis
Steve Davislim
Lise de la Salle
Maria de Latour
Franciszek de Latour
Pino de Vittorio
​Jan Willem de Vriend
Lucas Debargue
Aleksander Dębicz
Claire Debono
Krzesimir Dębski
Christopher Dell
Michał Dembiński
Michał Dembiński
Michał Dembiński
Gideon den Herder
Joseph Dennis
Joseph Dennis
Lea Desandre
Anna Devin
Luciano di Renzo
Marzena Diakun
Maciej Dobosz
Evelina Dobračeva
Maciej Dobrzański
Agnieszka Dobrzyńska
Renato Dolcini
Paul Dombrecht
Katarzyna Dondalska
Maksym Dondalski
Dorota Cybulska-Amsler, Artur Stefanowicz
Barry Douglas
Jakub Drabiński
Katarzyna Drelich
Michael Dries
Elżbieta Drozdowska
Mariusz Drzewicki
Du Pengpeng
Dawid Dubec
Lucia Duchonova
Agnieszka Duczmal
Duet fortepianowy Adrienne Soós i Ivo Haag
Alexandre Duhamel
Dominika Dulny
Thomas Dunford
Duo Tal & Groethuysen
Duo Viennese
Tomasz Dworakowski
Michał Dworzyński
Jerzy Dybał
Jurek Dybał
Łukasz Dyczko
Anna  Dymna
Dziecięca estrada: Alisa Birula
Dziecięca estrada: Chór SP 344 „Warszawskie grzmoty”
Dziecięca estrada: Jakub Drabiński
Dziecięca estrada: Kacper Puczko - saksofon, Roma Orłowska - fortepian
Dziecięca estrada: Kwartet saksofonowy Państwowej Szkoły Muzycznej I st. nr 1 Im. Oskara Kolberga w Warszawie
Dziecięca estrada: Marysia Nowak
Dziecięca estrada: Laureaci Konkursu Duetów Dziecięcych "Duettino":
Dzikie jabłka
Jacek Dziołak
Łukasz Długosz
E
F
G
Fabien Gabel
Sol Gabetta
Maria Ludwika Gabryś
Maria Gabryś-Heyke
Aleksandra Gabrysiak
Dominika Gacka
Grzegorz Gadziomski
Karol Jan Gajda
Karol Gajda
Belén Nieto Galán
Agata Galik
Étienne  Galletier
Mateo Gallito
Pierre Gallon
Rumon Gamba
Ingrida Gápová
Ingrida Gápová
Lorenzo Gatto
Karina Gauvin
Alexander Gavrylyuk
Jarosław Gałuszka
Ewa Gałwiaczek
Paweł Gębicki
Sophie  Gent
Stephan Genz
Alban Gerhardt
​Ben Gernon
Natalia Gidlewska
Robert Gierlach
Wojciech Gierlach
Wojciech Gierlach
Peter Gijbertsen
Peter Gijsbertsen
James Gilchrist
Anna Gillingham
Boris Giltburg
Robert Gleadow
Robert Gleadow
Vadim Gluzman
Małgorzata Godlewska
Mariusz Godlewski
Nelson Goerner
Łukasz Goliński
José Rodrigues Gomes
Joanna Gontarz
Joanna Gontarz
​Paul Goodwin
Michał Górczyński
Górecki Chamber Choir
Jan Górny
Yuri Gorodetski
Dariusz Górski
goście Michała Urbaniaka
Krzysztof Gosztyła
Marek Grabiniok
Czesław Grabowski
Klaudia Grad *
Kornelia Grądzka
Mateusz Gramburg
Onutė Gražinytė
Mirga Gražinytė-Tyla
David Greenberg
​David Greilsammer
Piotr Grelowski
Sławomir Greś
Ilya Gringolts
Andreas Groethuysen
Evgeny Gromow
Maciej Gronek
Benjamin Grosvenor
Ground Floor
Weronika Grozdew
Rafał Grozdew
Edita Gruberová
Grupa MoCarta
Grupa młodzieżowa ZPiT UW„Warszawianka”
Grupa Solistów Sekcji Wokalnej Klubu 21 Brygady Strzelców Podhalańskich
Grupa taneczna Woda na młyn
Lidia Grychtołówna
Katarzyna Grygiel
Rafał Grząka
Rafał Grząka
Chwaliński Grzegorz
Grzegorz Frankowski Trio
Maksymilian Grzesiak
Maciej Grzybowski
Guarneri Trio Prague
Kalina Gumińska
Wojciech Gumiński
Henk Gunneman
Karolina Gutowska *
Ewa Guz-Seroka
Bartosz Gułaj
Nino Gvetadze
Konrad Gzik
H
I
J
K