i
Legenda
1
Organizacja FN
2
Współorganizacja
3
Organizator zewnętrzny
4
Koncert poza siedzibą
Zobacz repertuar

Projekt 3: Opłakiwania

Wtorek, 7 lutego, godz. 19.00
Czwartek, 9 lutego, godz. 19.00

Szczegóły

FILHARMONIA ONLINE

Koncert symfoniczny
Prégardien/Kapszyk

Piątek, 3 lutego, godz. 19:30

Szczegóły

Orkiestra Filharmonii Narodowej

Dyrektor Artystyczny
JACEK KASPSZYK

Szczegóły

Repertuar

Określ kryteria wyszukiwania:
Miesiąc
Rodzaje koncertów
Artyści
Kompozytorzy
Instrumenty i głosy
Abonamenty
Październik 2015
Listopad 2015
Grudzień 2015
Styczeń 2016
Luty 2016
Marzec 2016
Kwiecień 2016
Maj 2016
Czerwiec 2016
Wrzesień 2016
Październik 2016
Listopad 2016
Grudzień 2016
Styczeń 2017
Pokaż minione koncerty
Luty 2017
Więcej Kup bilet Kameralne
Koncert walentynkowy
Wolfgang Amadeus Mozart - Divertimento F-dur KV 138 (10') Niccolò Paganini - Wariacje na stronie G na temat z opery „Mojżesz” Gioachina Rossiniego Piotr Czajkowski - Valse-Scherzo C-dur op. 34 Maurice Ravel - Rapsodia Tzigane (oprac.: D. Walter)  Przerwa [20'] Ennio Morricone - Man with Harmonica Camille Saint-Saëns - Introdukcja i rondo cappricioso op. 28 Johannes Brahms - Taniec węgierski nr 5 George Gershwin - The Man I Love (3') Siergiej Prokofiew - Balet Romeo i Julia (wybór) (8') Dick Dale - Pulp Fiction John Williams - Temat z filmu Lista Schindlera Georges Bizet - Fantazja na tematy z Carmen [cały program ok. 90']
Więcej Kup bilet Kameralne
Wokół radzieckiego futuryzmu
Władimir Szczerbaczow - Nonet na sopran, flet, harfę, fortepian, kwartet smyczkowy i mima (29') Aleksiej Żywotow - Fragmenty na nonet op. 2 (8') Przerwa [20'] Nikołaj Rosławiec - 3 utwory na fortepian solo Nikołaj Rosławiec - V Sonata fortepianowa Nikołaj Rosławiec - 5 Preludiów na fortepian [razem ok. 23'] Siergiej Prokofiew - Kwintet g-moll na obój, klarnet, skrzypce, altówkę i kontrabas op. 39 (22') Aleksandr Mosołow - Cztery ogłoszenia gazetowe na głos i fortepian op. 21 [4'] Aleksandr Mosołow - Trzy sceny dziecięce na głos i fortepian op. 18 (oprac. na zespół kameralny: E. Denissov) [4']
Marzec 2017
Więcej Kup bilet Kameralne
Koncert kameralny
Fryderyk Chopin - Introdukcja i Polonez C-dur op. 3 Fryderyk Chopin - Grand Duo concertant na temat z opery Robert Diabeł Meyerbeera E-dur na wiolonczelę i fortepian [14'] Johannes Brahms - I Sonata G-dur na skrzypce i fortepian op. 78 (oprac. na wiolonczelę i fortepian Janos Starker) [27'] Przerwa [20'] Nikołaj Miaskowski - II Sonata na wiolonczelę i fortepian a-moll op. 81 [23'] Manuel de Falla - Siedem ludowych pieśni hiszpańskich (w wersji na wiolonczelę i fortepian, oprac. János Starker) [17']
Kwiecień 2017
Więcej Kup bilet Kameralne
Ocalić od zapomnienia
Józef Zygmunt Szulc - Sonata op. 61 na skrzypce i fortepian [35'] Erwin Schulhoff - Duo na skrzypce i wiolonczelę [20'] Przerwa [20'] Józef i Henryk Wieniawscy - Grand Duo Polonaise na skrzypce i fortepian op. 8 [15'] Szymon Laks - Kwintet fortepianowy na motywach polskiej muzyki ludowej [20']
Maj 2017
Więcej Kup bilet Kameralne
Koncert kameralny
Hermann Schroeder - Sonata na flet Johann Sebastian Bach - Passacaglia c-moll BWV 582 Paweł Łukaszewski - Arioso Janusz Bielecki - Sonata libera Przerwa [20'] Enjott Schneider - Nekyia Friedrich Wilhelm Markull - Sonata op. 56 Wojciech Kilar - Wokaliza z muzyki do filmu Dziewiąte wrota Zbigniew Kruczek - Preludium i fuga BACH: Menuet Grażyna Pstrokońska-Nawratil - Galaktikos Cécile Chaminade - Meditation Theobald Böhm - Polonaise de Carafa op.7 [razem ok. 90']
Więcej Kup bilet Kameralne
Koncert kameralny
Luigi Boccherini - La musica notturna delle strade di Madrid - quintettino na orkiestrę smyczkową op. 30 nr 6 [13'] Ottorino Respighi - Antiche danze ed arie, suita nr 3 [19'] Kazimierz Sikorski - Koncert na trąbkę, smyczki i perkusję [21'] Przerwa [20'] Tomasz Sikorski - La Notte na smyczki [10'] Arthur Honegger - II Symfonia na orkiestrę smyczkową i trąbkę [25']
Więcej Kup bilet Kameralne
Debiuty w Filharmonii Narodowej
Georg Friedrich Händel - Sonata D-dur HWV 371 [11’] Arvo Pärt - Fratres [10'] Wolfgang Amadeus Mozart - Sonata G-dur KV 301 [14’] Przerwa [20'] Ignacy Zalewski - Mazurek Dmitrij Szostakowicz - Preludia op. 34 (wybór) Graciane Finzi - Impression tango Jules Massenet - Medytacja z opery Thaïs Béla Bartók - Rumuńskie tańce ludowe [6'] Rodion Szczedrin - W stylu Albeniza Astor Piazzolla - Escualo Georges Gershwin/Igor Frolov - Fantazja koncertowa na tematy z opery Porgy i Bess Gershwina
Czerwiec 2017
Filharmonia Narodowa
Pobierz aplikację
Prawa autorskie © 2016 Filharmonia Narodowa Realizacja: ActiveDesign