i
Legenda
1
Organizacja FN
2
Współorganizacja
3
Organizator zewnętrzny
4
Koncert poza siedzibą
Zobacz repertuar

Ton Koopman i ABO&C

Niedziela, 22 stycznia, godz. 19:00
Szczegóły

Projekt 3: Opłakiwania

Wtorek, 7 lutego, godz. 19.00
Czwartek, 9 lutego, godz. 19.00

Szczegóły

FILHARMONIA ONLINE

Koncert symfoniczny
Prégardien/Kapszyk

Piątek, 3 lutego, godz. 19:30

Szczegóły

Wideo

Koncerty Maksymiuk - Strawiński - Symfonia psalmów
Giltburg - Maksymiuk - Prokofiew - III Koncert fortepianowy C-dur op. 26
Maksymiuk - Kancheli - Evening Prayers
Maksymiuk - Vers per archi
Henryk Wojnarowski - Puccini - Messa di Gloria
Henryk Wojnarowski - Elgar - Give unto the Lord op. 74
Henryk Wojnarowski - Mendelssohn - Mein Gott, warum hast du mich verlassen (Psalm 22) op. 78 nr 3
Henryk Wojnarowski - Łukaszewski - Ave Maria
Henryk Wojnarowski - Claudio Monteverdi - Magnificat
Kaspszyk - Weinberg - VIII Symfonia
Hangler - Kaspszyk - Lieder und Gesänge aus der Jugendzeit
Krzysztof Penderecki - Agnus Dei
Henryk Mikołaj Górecki - Totus Tuus
Eiji Oue - N. Rimski-Korsakow - ''Szeherezada'' op. 35
Fumiaki Miura - Benjamin Britten - Koncert skrzypcowy op. 15
Eiji Oue - Yuzo Toyama - ''Rapsodia japońska''
Gaude Mater Polonia
Stanisław Moniuszko -
Msza Des-dur na solistów, chór i organy
Mikołaj Zieleński - Magnificat
Mussorgski/Ravel - ''Obrazki z wystawy'' - ''Taniec kurcząt w skorupkach''
Józef Świder, Jan Kochanowski - Czego chcesz od nas Panie
Grieg - I Suita ''Peer Gynt'' - ''W grocie Króla Gór''
Händel - ''Muzyka królewskich ogni sztucznych'' - ''La Rejouissance''
Mozart - Rondo z ''Eine kleine Nachtmusik''
Grieg - Suita ''Peer Gynt'' - ''Poranek''
Mussorgski/Ravel - ''Obrazki z wystawy'' - ''Wielka Brama Kijowska''
Bizet - ''Carmen'' - Marsz
Händel - ''Muzyka królewskich ogni sztucznych'' - Menuet II
Mozart - Menuet z ''Eine kleine Nachtmusik''
Czajkowski - IV Symfonia f-moll op. 36 - Scherzo. Pizzicato ostinato
Beethoven - VI Symfonia op. 68 ''Pastoralna'' - ''Burza''
Haydn - Symfonia G-dur Hob. I/100 ''Wojskowa'' - Allegretto
Ciocia Jadzia zaprasza na Poranek z Orkiestrą Filharmonii Narodowej
Anton Bruckner - Symfonia nr 4 ''Romantyczna''
Ewa Podleś - Gustav Mahler - Kindertotenlieder
Mischa Maisky - Antonín Dvořák - Koncert wiolonczelowy
Poranek z Orkiestrą Filharmonii Narodowej
UrbSymphony - Michał Urbaniak i Orkiestra Filharmonii Narodowej
Gustav Holst - Planety
Wolfgang Amadeus MOZART - Koncert fletowy G-dur KV 313
Piotr Czajkowski - Koncert skrzypcowy D-dur op. 35
Joseph Haydn - Symfonia koncertująca B-dur Hob.I:105 na obój, fagot, skrzypce i wiolonczelę
Sergei Rachmaninov - II Symfonia
Johann Sebastian Bach - Preludium i fuga Es-dur BWV 552 (oprac. Arnold Schönberg)
Mieczysław Weinberg - Melodie polskie na orkiestrę op. 47/2
Karol Szymanowski - III Symfonia Pieśń o nocy op. 27
Karol Szymanowski - II Koncert skrzypcowy op. 61
Karol Szymanowski - Uwertura koncertowa op. 12
Anton Bruckner - V Symfonia B-dur WAB 105
''Z wizytą w Filharmonii''
Modest Musorgski - Noc świętojańska na Łysej Górze
Karol Szymanowski - Balet Harnasie op. 55
Siergiej Prokofiev - III Koncert fortepianowy C-dur op. 26 - 1. Andante – Allegro
Johannes Brahms / Arnold Schönberg - Kwartet fortepianowy g-moll op. 25 - I. Allegro
Johannes Brahms / Arnold Schönberg - Kwartet fortepianowy g-moll op. 25 - II. Intermezzo: Allegro ma non
Johannes Brahms / Arnold Schönberg - Kwartet fortepianowy g-moll op. 25 - III. Andante con moto
Johannes Brahms / Arnold Schönberg - Kwartet fortepianowy g-moll op. 25 - IV. Rondo all zingarese: Presto
Witold Rowicki - Koncert na fagot i orkiestrę smyczkową op. 5
Gustav Mahler - II Symfonia c-moll 'Zmartwychwstanie' - finał części V
Filharmonia Narodowa
Pobierz aplikację
Prawa autorskie © 2016 Filharmonia Narodowa Realizacja: ActiveDesign