Koncert Wiedeński z Gwiazdami 2022. Viva Wiedeń - Viva Broadway - PRZENIESIONY NA 27.03 Filharmonia Narodowa

Z materiałów organizatora:

Szanowni Państwo, Kochani Melomani!

Pragniemy poinformować o sytuacji, która dotknęła nas, organizatorów Koncertu Wiedeńskiego w Filharmonii Narodowej, i która zmusza nas do podjęcia trudnej decyzji o przesunięciu terminu Koncertu z 30 stycznia, na 27 marca 2022 roku.

Przyczyną podjęcia tej decyzji jest choroba czołowych solistów tego muzycznego wydarzenia.

Za powstałą sytuację, spowodowaną siłą wyższą, najmocniej Państwa przepraszamy i zapraszamy gorąco na tę jedyną w swoim rodzaju Galę Wiedeńską z Gwiazdami w dniu 27 marca, na godzinę 19.30.

Bilety, które już Państwo zakupili, zachowują oczywiście ważność na przesunięty termin.

Ci spośród Państwa, którzy z powodu niedogodnego terminu, będą chcieli zwrócić bilety,  mogą dokonać zwrotu do dnia 1 lutego 2022 r.

Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy na niezapomniany wieczór z Najpiękniejszymi Przebojami Świata.

Koncert Wiedeński z Gwiazdami - VIVA WIEDEŃ - VIVA BROADWAY to międzynarodowy projekt muzyczny AVIP Group - Woytek Mrozek Production.

W programie udział wezmą międzynarodowi artyści.
Bogusław Morki - solista Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie, obdarzony pięknym głosem, śpiewającym w najlepszej tradycji włoskiego bel canto. Śpiewał z takimi gwiazdami jak Plácido Domingo, Hasmik Papian, José Cura i wieloma innymi.
Agata Sava, mezzosopran, solistka opery w Pradze, która koncertuje aktywnie na scenach całego świata (m.in. Chicago Philharmonic Center, Filharmonia Narodowa w Warszawie, Concert Hall Luzern). Jest absolwentką Hochschule für Musik und Theater w Monachium.
Agnieszka Grabowska, sopranistka młodego pokolenia o niepowtarzalnej barwie głosu, zaprezentuje m.in. Odgłosy wiosny Johanna Straussa syna i arię Olimpii Offenbacha. Artystka jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów wokalnych.
Program wzbogaci swoimi niezwykłymi interpretacjami grupa Ladies Trio, która zaprezentuje najpiękniejsze pieśni i duety musicali i muzyki filmowej. Ladies Trio to trzą niezwykle utalentowane wokalistki, które na wzór Andrew Sisters stworzyły własną formację.
Sylwester Targosz-Szalonek, tenor, od lat współpracuje z Maestro Wiesławem Ochmanem i jest dyrektorem Festiwalu Operetki Śląskiej. Razem z Bogusławem Morką tworzą niepowtarzalny duet tenorów.
Pavlo Ilnytskyy, gwiazda ukraińskiej sceny, kształcił się jako muzyk we Lwowie, Berlinie i Durham (Anglia). Pracował jako aktor w teatrze Łesia Kurbasa we Lwowie. Uczestniczył w festiwalach i konkursach muzycznych w Bułgarii, Hiszpanii, Polsce i na Ukrainie. Gra na fortepianie, gitarze, fletach. Laureat konkursu Artysta Roku Lwowa 2015. Solista orkiestry lwowskiej LeoBand Orchestra oraz orkiestry katowickiej Big Silesian Band. Frontman projektu “Paulman”.

Podczas koncertu zabrzmią takie przeboje jak Perfect Symphony, We Are the Champions, Barcelona, a także Hallelujah, Pretty Woman, duety z musicali Piękna i Bestia czy Alladyn, Bésame mucho, Grande amore, You Raise Me Up i wiele innych.

Całość koncertu poprowadzi znany światowej publiczności dyrygent i wirtuoz klarnetu Maestro Woytek Mrozek, który aktywnie koncertuje na całym świecie. Artysta słynie z niekonwencjonalnych pomysłów i nieposkromionej wyobraźni.

Koncert Wiedeński z Gwiazdami to potęga wokalu, który wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię wykonawców-solistów, która udziela się publiczności.
Zapraszamy wszystkich melomanów Filharmonii Narodowej w Warszawie w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu!

Bilety można nabyć w kasach Filharmonii Narodowej, na www.bilety24.pl oraz na www.kupbilecik.pl

Bilety grupowe od 7 osób u organizatora wydzarzenia pod nr tel. 798 248 107