XVII Koncert Noworoczny - Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury Filharmonia Narodowa

XVII Koncert Noworoczny Mazowieckiego Teatru Muzycznego to niepowtarzalna okazja na spotkanie z wybitnymi postaciami świata operowego i operetkowego. W tym roku na jednej scenie zobaczymy gwiazdy scen polskich, ale również rosyjskich i węgierskich. Podczas tego wyjątkowego wieczoru nie zabraknie najpiękniejszych arii i duetów operowych, a w drugiej części utworów operetkowych i... no właśnie... muzycznych niespodzianek.

W tym roku sceną Filharmonii Narodowej zawładną nie tylko piękne głosy, ale również taniec wprost z budapesztańskiej operetki. Nie zabraknie wspaniałych duetów, m.in. żeńskiego duetu Barcarolle Jaquesa Offenbacha, utworów Straussa i finałowego, szampańskiego hitu noworocznego, na który czeka publiczność w ten wyjątkowy wieczór - Marsza Radetzkiego.
Niezmiennie, słynnym Libiamo wraz z artystami wzniesiemy toast za pomyślność w Nowym Roku.

Na scenie wystąpią: Veronika Dzhioeva (sopran), Agnieszka Rehlis (mezzosopran),Tadeusz Szlenkier (tenor), Barbara Bódi i Károly Peller - Soliści Operetki Budapesztańskiej oraz Orkiestra Symfoniczna Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Maestro José Maria Florêncio.

Bilety dostępne w kasie Mazowieckiego Teatru Muzycznego przy ul. Jagiellońskiej 26 oraz na stronie Teatru: mteatr.pl.

Kontakt oraz rezerwacje: tel. +48  795 127 921; +48 608 024 094; kasa@mteatr.pl