"O czym gramy?" - Andrzej Sułek i Andrzej Boreyko Filharmonia Narodowa

Go to content
"O czym gramy?" - Andrzej Sułek i Andrzej Boreyko
Andrzej Sułek, fot. Deluga.art

Wprowadzenie do koncertu symfonicznego kończącego sezon artystyczny 2022/2023, w wykonaniu Zespołów Filharmonii Narodowej i solistów pod dyrekcją Andrzeja Boreyki.

Andrzej Sułek, dziennikarz muzyczny i menedżer kultury. Szef Redakcji Muzycznej Programu 2 Polskiego Radia. Z wykształcenia pianista, absolwent zarządzania w mediach i dyplomacji publicznej. W tej ostatniej dziedzinie interesuje się zwłaszcza kulturą jako czynnikiem i narzędziem budowania „soft power”. Autor audycji radiowych i recenzji muzycznych. W Programie 2 Polskiego Radia prowadzi m.in. autorski cykl „Fortepianiści” oraz szereg programów muzycznych.

Gościem specjalnym tego wprowadzenia będzie Dyrektor Artystyczny Filharmonii Narodowej, Andrzej Boreyko.


Wprowadzenia otwarte są dla posiadaczy biletów i abonamentów na dany koncert (lub jego sobotnie powtórzenie) oraz dla członków Klubu Przyjaciół Filharmonii.

The website uses COOKIES to increase usability. By using the website, you consent to the use of cookies in accordance with the current browser settings.